NOVOSTAVBA Bravantice

Havířov, Dolní Suchá, ulice Prachatická

4.790.000 Kč

Poznámka k ceně:

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

NOVOSTAVBA zděného rodinného domu.

NOVOSTAVBA zděného rodinného domu.
Nabízíme přízemní samostatně stojící RD 4KK s terasou a carportem. Zastavěná plocha domu je 130 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP je 101,5m2, Carport 29m2 + terasa, podkroví je po celé délce domu pochozí v šířce 2,5m s výškou 1,7m (záklop není součástí dodávky).
RD se nachází v obci Bravantice v klidné lokalitě se zástavbou rodinných domů. Pozemek je 990m2 + podíl na příjezdové komunikaci k domu. Nespornou výhodou RD je dobrá dostupnost do Ostravy (cca 25minut do centra Ostravy), občanské vybavenost v obci (obchod, škola, školka, pošta…) a velký pozemek.
Popis domu:
1.NP : zádveří se vstupem do technické místnosti a chodby, ze které vstupujeme do koupelny, samostatného WC a třech neprůchozích pokojů, šatny a dále obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním koutem. Ložnice má vlastní koupelnu a WC. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu.
Popis použitých materiálů:
Stavba je realizována ze systému Porotherm, obvodové zdivo 300mm se zateplením 150mm.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová. Podlahy obytných místností a chodeb jsou betonové.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Strop je izolován 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Dům je vytápěn tepelným čerpadlem (vzduch-voda) v kombinaci s podlahovým topením, v celém domě, v koupelně doplněným o žebříkový radiátor. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Dům bude prodáván bez vnitřních zařizovacích předmětů, obkladů, podlahových krytin, předního oplocení, brány. Vše lze po domluvě dokončit.
Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, žumpu, retenční nádrže na dešťovou vodu a zpevněných ploch – příjezd k domu, carport, chodník a terasa ze zámkové dlažby, HTU.

Předpokládaný termín dokončení 05.2023

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha: 101,5 m²

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Pozemek celkem: 990 m²

Počet pokojů: 4KK

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 130 m²

Podlaží: 1

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám