NOVOSTAVBA zděného rodinného domu

Bravantice

4.790.000 Kč

Poznámka k ceně:

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

NOVOSTAVBA zděného rodinného domu.
Nabízíme RD 4KK s terasou. Zastavěná plocha domu je 125,25 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP je 99,80m2 + terasa, podkroví je po celé délce domu pochozí v šířce 2,5m s výškou 1,8m.
RD se nachází v klidné části obce Bravantice v zástavbě rodinných domů s dostatečně velkými pozemky, které poskytují příjemné soukromí. Dobrá dostupnost občanské vybavenosti (obchod, škola, školka, veřejná doprava). Dům je přízemní, s pochozím podkrovím, zahrada přiměřené velikosti je v jedné úrovni s terasou, hodný pro všechny věkové kategorie. Dojezd Ostrava centrum (20 min).
Popis domu:
1.NP : zádveří se vstupem do technické místnosti a chodby, ze které vstupujeme do koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC a tří neprůchozích pokojů (ložnice, dětský pokoj, pracovna ), dále do šatny a obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu.
Popis použitých materiálů:
Stavba je realizována ze systému YTONG LAMBDA YQ, obvodové zdivo 450mm se zateplením 100mm.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikátová. Podlahy obytných místností a chodeb jsou betonové.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Strop je izolován 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od společnosti Svět oken. Okna jsou vyrobena v ČR z výhradně německých PVC 6 komorových profilů GEALAN – S8000IQ se stavební hloubkou 74mm. Okna jsou osazena špičkovým rakouským celoobvodovým kováním MACO, mají ve standardu dva bezpečnostní uzavírací body, pojistku proti chybné manipulaci, v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,91 W/m2K).
Dům je vytápěn špičkovým elektrickým kotlem Viessmann v kombinaci s podlahovým topením, v celém domě, v koupelně doplněným o žebříkový radiátor. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Standartní vybavení:
Ve standartní dodávce je v zádveří a technické místnosti položena dlažba. Chodby, pokoje, šatna a obývací pokoj s kuchyní jsou vybaveny vysoce kvalitní zátěžovou plovoucí podlahou
Koupelna a WC jsou kompletně zařízeny: 1x sprchový kout walk in, 2x umyvadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit, dlažby a obklady. Kuchyňská linka s vestavnými spotřebiči.
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE. V domě je instalovaný kompletní zabezpečovací systém.
Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, 10m3 žumpy, 3m3 retenční nádrže na dešťovou vodu, vsaku a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažby, příprava terénu na zatravnění.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha: 99,80 m²

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Pozemek celkem: 400 m²

Počet pokojů: 4KK

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 125,25 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám