NOVOSTAVBA Hulváky

Havířov, Dolní Suchá, ulice Prachatická

5.570.000 Kč s DPH

Poznámka k ceně: Předpokládaný termín dokončení 09.2022

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

NOVOSTAVBA zděného rodinného domu.
Nabízíme přízemní samostatně stojící RD 3KK s terasou. Zastavěná plocha domu je 95,24 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP je 74,55m2 + terasa, podkroví je po celé délce domu pochozí v šířce 2,5m s výškou 1,7m (záklop není součástí dodávky).
RD se nachází na rohu ulic Varšavská a Sukova na Hulvákách v zástavbě rodinných domů a dvoupodlažních bytových domů. Pozemek je 417m2. Nespornou výhodou je dobrá dostupnost kompletní občanské vybavenosti (obchod, škola, školka, veřejná doprava).
Popis domu:
1.NP : zádveří se vstupem do technické místnosti a chodby, ze které vstupujeme do koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC a dvou neprůchozích pokojů, dále obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu.
Popis použitých materiálů:
Stavba je realizována ze systému Porotherm, obvodové zdivo 300mm se zateplením 150mm.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová. Podlahy obytných místností a chodeb jsou betonové.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Strop je izolován 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Dům je vytápěn špičkovým elektrickým kotlem Viessmann v kombinaci s podlahovým topením, v celém domě, v koupelně doplněným o žebříkový radiátor. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Dům bude prodáván bez vnitřních zařizovacích předmětů, obkladů, podlahových krytin, předního oplocení, brány. Vše lze po domluvě dokončit.
Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, kanalizace, 4m3 retenční nádrže na dešťovou vodu,zasakovacího vrtu a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažby, HTU.

Předpokládaný termín dokončení 09. 2022.
Cena 5.570.000 Kč s DPH.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha:

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Pozemek celkem: 417 m²

Počet pokojů: 3KK

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 95,24 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám