Prodej rodinného domu 75m2, pozemek 417m2

v Ostravě, ul Sukova čp.1593/2

6.930.000 Kč s DPH

Poznámka k ceně: Předpokládaný termín dokončení 09.2022

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

Novostavba zděného rodinného domu k nastěhování.
Nabízíme přízemní samostatně stojící RD 3KK s terasou, FVE, venkovními žaluziemi. Zastavěná plocha domu je 95,24 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP je 74,55m2 + terasa, podkroví je po celé délce domu pochozí v šířce 2,5m s výškou 1,7m.
RD se nachází na ulici Sukova na Hulvákách v zástavbě rodinných domů a dvoupodlažních bytových domů. Pozemek je 417m2. Nespornou výhodou je dobrá dostupnost kompletní občanské vybavenosti (obchod, škola, školka, veřejná doprava).
Popis domu:
1.NP : zádveří se vstupem do technické místnosti a chodby, ze které vstupujeme do koupelny se sprchovým koutem, samostatného WC a dvou neprůchozích pokojů, dále obývacího pokoje spojeného s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje je výstup na terasu a zahradu.
Popis použitých materiálů:
Stavba je realizována ze systému Porotherm, obvodové zdivo 300mm se zateplením 150mm.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová. Podlahy obytných místností a chodeb jsou betonové.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Strop je izolován 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K). Součástí domu jsou i venkovní žaluzie.
Dům je vytápěn špičkovým elektrickým kotlem Viessmann v kombinaci s podlahovým topením, v celém domě, v koupelně doplněným o žebříkový radiátor. V obývacím pokoji je komín a krbová kamna. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Dům je prodáván včetně vnitřních zařizovacích předmětů (WC/koupelna), interiérové dveře, podlahových krytin. RD je vybaven zabezpečovacím a kamerovým systémem. V ceně je instalovaná fotovoltaická elektrárna včetně bateriového úložiště.
Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, kanalizace, 4m3 retenční nádrže na dešťovou vodu, zasakovacího vrtu a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažby, pozemek je zatravněný a oplocený.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha: 74,55 m²

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Pozemek celkem: 417 m²

Počet pokojů: 3KK

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 95,24 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám