Bytový dům Jiřice

okr. Nymburk, Středočeský kraj

Parcel. č. 226/15, k.ú. Jiřice [602078]

4.790.000 Kč

Poznámka k ceně:

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek (parc.č. 226/15 o výměře 1440 m2) s projektem a stavebním povolením na výstavbu dvoupodlažního bytového domu o čtyřech samostatných bytových jednotkách se sedlovou střechou.
Projekt bude realizován v obci Jiřice, okr. Nymburk, která leží pouze 30km od Prahy, 6km od Lysé nad Labem v okrese Nymburk. Pozemek je umístěn ve velmi pěkném prostředí v okrajové části obce (souřadnice mapy.cz 50.2556903N, 14.8305975E).
Každý z bytů je 2kk (alternativním řešením je 3kk se samostatnými vstupy do pokojů) o výměře 69m2.
Byty v 1. NP mají z obývacího pokoje přímý výstup na venkovní terasu, byty ve 2. NP mají úložné prostory v podkroví.

Půdorysně má objekt tvar klasického obdélníku s připojenou terasou ze západní strany a vstupními halami se schodištěm ze severní, resp. jižní stany. Z jižní strany je navrženo parkovací stání pro parkování 4 osobních automobilů a společná kolárna. Přístřešek kolárny bude zastřešen pultovou střechou. Vstup do bytů je přes společnou vstupní halu se schodištěm. Bytový dům je navržen zděný z keramických tvarovek (alternativním řešením je zdivo Ytong lambda 450 bez zateplení). Vnitřní stěny a příčky jsou navrženy zděné z keramických tvarovek (alternativním řešením je zdivo Ytong). Stropní konstrukce nad 1.NP je tvořena monolitickou železobetonovou deskou. Střecha objektu je sedlová s atikou se sklonem 13° a pokrytá plechovou poplastovanou střešní krytinou v odstínu dle výběru investora. Okna a dveře jsou plastová a provedená v bílém odstínu. Omítky jsou vápenocementové štukové, fasáda je provedena probarvenou zatíranou silikonovou omítkou dle výběru investora. SDK podhledy jsou provedeny v místnostech dle PD.
Vstup do bytového domu je situován z jižní, respektive ze severní strany – přes společnou vstupní halu do přízemí a po ocelovém schodišti do podlaží. Po vstupu do jednotlivých bytových jednotek se ocitneme v zádveří. Odsud jsou přístupné obývací pokoj s jídelnou, ložnice, koupelna a WC. Kuchyň je přístupná z obývacího pokoje a ložnice. V přízemí se z obývacího pokoje dá vyjít na venkovní terasu.
Dům je napojen na obecní vodovod, a EE, splaškové vody z domácností budou svedeny odděleně přes revizní šachtu do domovní čistírny odpadních vod, dešťové vody jsou svedeny do vsaku.
Vytápění bytového domu, resp. jednotlivých bytových jednotek bude pomocí elektro kotle (např. Protherm Ray 9 KE o celkovém výkonu 9 kW). Kotel bude umístěn v zádveří, zavěšen na zděné příčce. Směsná sestava bude umístěna pod elektrokotlem v zádveří. V bytech bude rozvedeno podlahové vytápění, v koupelně doplněno žebříkovým stěnovým radiátorem. Jako doplňkový zdroj vytápění bude krbová vložka umístěna v obývacím pokoji.
V koupelně bude dále umístěn zásobník TUV o objemu minimálně 125l.
Domovní elektrický rozvaděč bude umístěn v zádveří, vodoměrná sestava bude umístěna v šachtě na pozemku investora.
V místnostech v 1.NP č. 1.03A a 1.03B, resp. ve 2.NP č. 2.03A a 2.03B bude instalována pod stropem hygroregulovatelná akustická stěnová štěrbina AERECO, typ EHT 969 (Akustická hodnota je Dn,e,w (C) = 52 dB).

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha:

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Pozemek celkem: 1440 m²

Počet pokojů: 5

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 150 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám