Prodej rodinného domu 153 m², pozemek 278 m²

Prachatická, Havířov - Dolní Suchá

6.780.000 Kč

Poznámka k ceně:

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

NOVOSTAVBA s FVE v ceně. Nabízíme zděný řadový RD 4KK k nastěhování. Garáž, 2x koupelna, šatna. Zastavěná plocha domu 98 m2 (půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP 81,12 m2 + terasa, 2.NP 72,13m2 (půdorys 2.NP).
Součástí RD je instalace 10ks FVE panelů včetně přípravy na instalaci hybridního střídače a baterií.
1.NP : zádveří se vstupem do garáže, technické místnosti a haly se schodištěm do 2.NP, sociální zázemí se sprchovým koutem a WC. Z haly vstup do obývacího pokoje, kuchyně s jídelním koutem a výstupem na terasu
2.NP : po monolitickém schodišti vystoupíme do chodby, ze které vstupujeme do tří ložnic/dětských pokojů, prostorné koupelny s vanou a WC, šatny. Veškeré místnosti mají samostatné vstupy.
Stavba je realizována ze systému Porotherm, obvodové zdivo 300mm + 150mm zateplení, stropy 1.NP systémová skladba zalitá betonovým monolitem.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, v koupelnách obloženy do výšky horní hrany dveří keramickým obkladem, stropy v 2. NP jsou v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová.
Střešní krytina je v betonové tašce – antracit. Podkroví a stropy 2.NP jsou izolovány vysoce kvalitní stříkanou izolací WILLPUR 14501 v síle 25 cm (nahradí 38mm minerální vaty). Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Okna a vstupní dveře jsou od české společnosti Otherm (vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Ocelové výztuhy PVC profilů o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA doplněno o bezpečnostními prvky proti vylomení. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Střešní okna jsou plastová – vyrobena z vícekomorových profilů PVC bílé barvy s ocelovými výztuhami a trojskly (Uokna = 1,1 W/m2K), ve verzi PTP-V s ventilační klapkou.
Garážová vrata s el.pohonem a dálkovým ovládáním.
Interiérové dveře (MDF) s obložkami.
Schodiště do 2. NP je provedeno jako betonový monolit. Na chodbě 2. NP je výsuvný žebřík do podkroví.
Koupelna v 1. NP je kompletně zařízena Wall in sprchový kout se zástěnou 110cm, 1x umyvadlo, skříňka, zrcadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit s přípravou na bidetové sedátko.
Koupelna ve 2. NP je kompletně zařízena 1x vana 180x80cm, 2x umyvadlo, skříňka, zrcadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit s přípravou na bidetové sedátko.
Podlahové krytiny jsou v garáži, TM, hale v 1.NP, schodišti a koupelnách z keramické dlažby. Obývák s kuchyní, chodba v 2. NP, pokoje a šatna heterogenní bytové PVC.
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE, zabezpečovací systém.
Dům je vytápěn podlahovými topnými foliemi na EE s regulací teploty v každé místnosti. V 1. i 2. NP. jsou v koupelnách žebříkové radiátory. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha 1NP: 81,12 m² + terasa

Užitná plocha 2NP: 72,13 m²

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: B – Velmi úsporná

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Počet pokojů: 4KK

Garáž: Ano

Rok kolaudace: 2024

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 98 m²

Pozemek celkem: 278 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám