NOVOSTAVBA Havířov

Havířov, ulice Prachatická

6.940.000 Kč

Poznámka k ceně:

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

NOVOSTAVBA zděného řadového rodinného domu. Nabízíme RD 4KK s garáží. Zastavěná plocha domu je 98 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP 81,12 m2 + terasa, 2.NP 72,13m2 (viz. půdorys 2.NP).
1.NP : zádveří se vstupem do garáže, technické místnosti a haly se schodištěm do 2.NP, sociální zázemí se sprchovým koutem a WC. Z haly vstupujeme do obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelním koutem a výstupem na terasu
2.NP : po monolitickém schodišti vystoupíme do chodby, ze které vstupujeme do tří ložnic/dětských pokojů, prostorné koupelny s vanou a WC, šatny. Veškeré místnosti mají samostatné vstupy – nejsou průchozí.
Stavba je realizována ze systému Porotherm, obvodové zdivo 300mm + 150mm zateplení, stropy 1.NP systémová skladba zalitá betonovým monolitem.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v 2. NP jsou v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikonová.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Podkroví a stropy 2.NP jsou izolovány 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Střešní okna jsou plastové od společnosti Fakro – vyrobeny z vícekomorových profilů PVC bílé barvy s vnitřními pozinkovanými ocelovými výztuhami a trojskly (Uokna = 1,1 W/m2K), ve verzi PTP-V s ventilační klapkou.
Garážová vrata s el.pohonem a dálkovým ovládáním.
Dům je vytápěn špičkovým elektrickým kotlem Viessmann v kombinaci s podlahovým topením v 1. i 2. NP. V koupelnách žebříkové radiátory. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna s rozvody teplého vzduchu do obytných místností. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Schodiště do 2. NP je provedeno jako betonový monolit. Na chodbě 2. NP je výsuvný žebřík do podkroví.
Dům bude prodáván bez vnitřních zařizovacích předmětů, obkladů, podlahových krytin, oplocení, brány. Vše lze po domluvě dokončit.
Dodávka RD je včetně napojení na EE, obecní vodovod, kanalizace, a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažby, HTU.
V ceně rodinného domu je zahrnuta projektová dokumentace a vyřízené stavební povolení.

Naším cílem je pro Vás vytvořit moderního bydlení, které splňuje moderní dispoziční a konstrukční požadavky a zároveň plní technické nároky současnosti. Otevřené dispozice obytných prostor jsou schopny podporovat společenský i soukromý život odpovídající vysokým nárokům. Komfort a soukromí podporuje vybavenost domu.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha 1NP: 81,12 m² + terasa

Užitná plocha 2NP: 72,13 m²

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Počet pokojů: 4KK

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 98 m²

Pozemek celkem: 400 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám