NOVOSTAVBA Havířov

Havířov, Dolní Suchá, ulice Prachatická

4.790.000 Kč

Poznámka k ceně:

Sdílejte odkaz:

Facebook
Skype
Email

Popis

NOVOSTAVBA zděného řadového rodinného domu. Nabízíme RD 4KK s garáží, (dle přání zákazníka možnost upravit na 5KK s parkovacím stáním). Zastavěná plocha domu je 103 m2 (viz. půdorys 1. NP), užitná plocha 1.NP 58,2 m2 + 21,2m2 garáž (možno upravit na samostatný pokoj) + terasa, 2.NP 64,5m2 (viz. půdorys 2.NP).
1.NP : zádveří se vstupem do garáže, technické místnosti a haly se schodištěm do 2.NP, sociální zázemí se sprchovým koutem a WC. Z haly vstupujeme do obývacího pokoje, prostorné kuchyně s jídelním koutem a výstupem na terasu
2.NP : po monolitickém schodišti vystoupíme do chodby, ze které vstupujeme do tří ložnic/dětských pokojů, prostorné koupelny s vanou a WC, šatny. Veškeré místnosti mají samostatné vstupy – nejsou průchozí.
Stavba je realizována ze systému YTONG LAMBDA YQ, obvodové zdivo 450mm, stropy 1.NP systémová skladba zalitá betonovým monolitem.
Omítky vnitřních stěn jsou sádrové, stropy v 2. NP jsou v provedení SDK desky. Vnější fasáda silikátová.
Ve standartní dodávce je v garáži, zádveří, technické místnosti dlažba, chodby a pokoje, šatna jsou ve standartu vysoce kvalitní zátěžové plovoucí podlahy. V koupelnách jsou dlažby a obklady.
Střešní krytina je provedena v betonové tašce společnosti Bramac (břidlice černá). Podkroví a stropy 2.NP jsou izolovány 300mm tepelnou izolací z vaty. Klempířské prvky, okapy a svody jsou plechové s povrchovou úpravou.
Dům je dodáván s okny a vstupními dveřmi od české společnosti Otherm (okna a dveře jsou vyráběny výhradně z německých PVC profilů od společnosti Salamander z nejkvalitnějšího nerecyklovaného PVC. Pozinkované ocelové výztuhy PVC profilů výhradně o síle 1,5-3 mm garantují mimořádně vysokou mechanickou a tvarovou stálost. Celoobvodové kování TITAN AF od německé firmy SIEGENIA, zajišťuje maximální komfort ovládání doplněný o bezpečnostními prvky proti vylomení okna ze strany exteriéru. Okna jsou z pětikomorového profilu v provedení s trojskly a dosahují parametrů pro pasivní domy (Uw 0,92 W/m2K).
Střešní okna jsou plastové od společnosti Fakro – vyrobeny z vícekomorových profilů PVC bílé barvy s vnitřními pozinkovanými ocelovými výztuhami a trojskly (Uokna = 1,1 W/m2K), ve verzi PTP-V s ventilační klapkou.
Garážová vrata s el.pohonem a dálkovým ovládáním. Interiérové dveře (MDF) s obložkami.
Dům je vytápěn špičkovým elektrickým kotlem Viessmann v kombinaci s podlahovým topením v 1. i 2. NP. V koupelnách žebříkové radiátory. V obývacím pokoji je komín s přípravou na krb nebo krbová kamna s rozvody teplého vzduchu do obytných místností. Ohřev TUV zajišťuje 160l elektrický boiler (Dražice).
Schodiště do 2. NP je provedeno jako betonový monolit. Na chodbě 2. NP je výsuvný žebřík do podkroví.
Koupelna v 1. NP je kompletně zařízena ve standartu 1x sprchový kout, 1x umyvadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit s přípravou na bidetové sedátko.
Koupelna ve 2. NP je kompletně zařízena ve standartu 1x vana, 2x umyvadlo a baterie, 1x závěsné WC Geberit s přípravou na bidetové sedátko.
Ve standartu jsou dokončené vnitřní rozvody vody, kanalizace, instalace EE, zabezpečovací systém (pohybová čidla, 2x klávesnice, řídící jednotla)
Dodávka je včetně napojení RD na obecní vodovod, obecní kanalizaci, EE a zpevněných ploch – příjezd k domu, chodník a terasa ze zámkové dlažba (cca 55m2), příprava terénu na zatravnění.
V ceně rodinného domu je zahrnuta projektová dokumentace a vyřízené stavební povolení.

Naším cílem je pro Vás vytvořit moderního bydlení, které splňuje moderní dispoziční a konstrukční požadavky a zároveň plní technické nároky současnosti. Otevřené dispozice obytných prostor jsou schopny podporovat společenský i soukromý život odpovídající vysokým nárokům. Komfort a soukromí podporuje vybavenost domu.

Detail nemovitosti

ID nemovitosti: 18795

Užitná plocha:

Stavba: Cihlová

Terasa: Ano

Třída energetické náročnosti: C – Vyhovující

Třída energetické náročnosti: F – Velmi nehospodárná

Pozemek celkem: 400 m²

Počet pokojů: 5

Garáž: Ano

Třída energetické náročnosti: A – Mimořádně úsporná

Třída energetické náročnosti: D – Nevyhovující

Třída energetické náročnosti: G – Mimořádně nehospodárná

Zastavěná plocha: 150 m²

Podlaží: 2

Garáž: Ne

Třída energetické náročnosti: B – Úsporná

Třída energetické náročnosti: E – Nehospodárná

Mapa

Projekt, PENB

Kontaktujte nás

Jaroslav Žák

zak@rkring.cz

+420 775 204 510
napište nám